Троє юних спортсменів — Катрич Юрій, Розов Тимофій та Єфімінко Клим (2010 року народження) — блискуче проявили себе у складі команди ДЮСШ-16 м. Київ, здобувши перше місце у міському етапі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ).
Хлопці продемонстрували не лише техніку та злагоджену командну гру, а й справжню жагу до перемоги. Особливо відзначився Катрич Юрій, якого було визнано кращим гравцем турніру — його впевненість, лідерство та результативність стали запорукою успіху команди.
Попереду — нові ігри, нові виклики та можливості. Побажаємо нашим спортсменам наснаги, здоров’я й нових перемог!
Рівне оформив перемогу в третьому матчі серії першого раунду плей-оф Суперліги проти Запоріжжя. Команда Дениса Спиридонова виграла вирішальну третю гру чвертьфінального протистояння з рахунком 95:63 та вийшла у півфінал, де зіграє проти Київ-Баскета.
Рівняни продемонстрували відмінні кидкові показники, реалізувавши 53% двоочкових кидків та 52% атак з дальньої дистанції. Рівне забив 16 триочкових, повторивши другий кращий показник поточного сезону за кількістю влучань з дальньої дистанції однієї команди.
MVP третього ігрового тижня у Вищій лізі став форвард Збірної міста Києва-НУФВСУ Дмитро Кравченко.
Його команда виграла перші для себе два матчі сезону, а Кравченко в першій грі проти Селф Мейду набрав рекордні для Вищої ліги в сезоні 41 очко, в проти Вінниці відзначився 30 очками, додавши 4 підбирання і 5 передач.
В результативністю 23.4 очка за матч Дмитро Кравченко наразі кращий скорер Вищої ліги.